cenova ponuka zadarmo

Firma LAMINEX s.r.o. je priamym pokračovateľom firmy Jaroslav Ševčík KV PLAST, ktorá pôsobí na trhu už od roku 1993. Od 1. júna 2016 sa firma premenovala na LAMINEX a pokračuje v tradícii vysokej kvality svojich výrobkov, ktorú dosahuje vďaka viac ako 20 ročným skúsenostiam v oblasti výroby sklolaminátu pomocou vákuovo-napeňovacieho systému na báze nenasýtenej polyesterovej živice.

firma laminex 1

Naša história

Firma KV-PLAST vznikla v roku 1993 a spočiatku sa špecializovala na výrobu sklolaminátu ručným kladením. Tento proces si vyžadoval veľkú zručnosť a precíznosť, aby bol výsledok kvalitný a spoľahlivý. V priebehu rokov sme však neustále hľadali spôsoby, ako našu výrobu zdokonaliť a zefektívniť.

K zásadnému obratu vo výrobe došlo začiatkom roku 1998, kedy sme zaviedli vákuovo-napeňovací systém na báze nenasýtenej polyesterovej živice. Tento progresívny systém nám umožnil výrazne znížiť únik emisií do prostredia, čo bolo nielen ekologické, ale aj ekonomické riešenie. Navyše, tento systém nám umožnil ešte pružnejšie reagovať na požiadavky zákazníka a zvýšiť produkciu a kvalitu našich výrobkov.

V roku 2003 sme sa presťahovali do nových, moderných priestorov. Tieto nové priestory nám poskytli lepšie podmienky na výrobu, čo nám umožňuje ponúknuť zákazníkom výrobu v malých i stredných sériách, ako aj maloobjemové a veľkoplošné produkty. Podľa požiadaviek zákazníka sme schopní vyrobiť model, formu aj finálny výrobok, čím sa zvyšuje naša flexibilita a schopnosť uspokojiť rôzne potreby trhu.

Naša filozofia a hodnoty

Od 1. júna 2016 začíname písať novú kapitolu našej histórie pod názvom LAMINEX s.r.o. Našou prioritou je dlhodobo plniť požiadavky a očakávania našich zákazníkov v kvalite dodávok a služieb, kompletnosti, termínoch, flexibilite a konkurencieschopnej cene. Veríme, že základom spokojnosti našich zákazníkov je neustále zlepšovanie procesov a činností vo všetkých oblastiach nami poskytovaných služieb a produktov. Preto sa neustále snažíme inovovať a zlepšovať naše výrobné technológie, aby sme dosiahli čo najlepšie výsledky.

Náš tím a záväzok k životnému prostrediu

Dlhodobá úspešnosť v poskytovaní služieb je založená na schopnostiach našich zamestnancov, ich neustálom odbornom aj osobnom rozvoji. Naši zamestnanci sú naším najväčším aktívom a ich odborné znalosti a skúsenosti sú kľúčom k našej schopnosti poskytovať vysokokvalitné produkty a služby.

firma laminex 2

Veľký dôraz kladieme aj na udržanie a rozvoj životného prostredia. Naša spoločnosť je zodpovedná nielen voči svojim zákazníkom, ale aj voči prírode. Preto sa snažíme minimalizovať ekologický dopad našej výroby a neustále hľadáme nové spôsoby, ako byť ešte ekologickejší. Tento záväzok k udržateľnosti sa premieta do riadenia a konania celej našej spoločnosti a je neoddeliteľnou súčasťou našej firemnej kultúry.

budova LAMINEX 1
budova LAMINEX 2

 

 

© LAMINEX s.r.o.
Kontakt: info@laminex.sk | Tel: +421 903 665 990

created by: Marek Sarvas